25/6589/OI

25/6589/OI

Powrót do listy nieruchomości

25/6589/OI

Warszawa, Ursus
Cena:
Rok budowy: 2018
Powierzchnia:
Liczba pokoi:
OPIS

Kameralne, nowe osiedle na Ursusie. Otoczeniem osiedla są domy jednorodzinne oraz okolica charakteryzująca się niską zabudową, wśród której skryte zostały punkty usługowe, sklepy, przedszkola, żłobki, placówki kulturalne, przychodnie i apteki oraz punkty handlowe (Biedronka, Lidl, Tesco, Carrefour). W dzielnicy Ursus, w bezpośrednim sąsiedztwie można również znaleźć wiele ścieżek rowerowych, parki i skwery parkowe, obiekty sportowe – w tym OSIR Ursus z krytym basenem, kortami tenisowymi, siłownią i parkiem linowym.

W pobliżu dużo zieleni, plac zabaw dla dzieci, szeroki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej (szkoły, przedszkola, obiekty handlowe, sportowe i kulturalne). Miejsca postojowe dla gości i stanowiska do parkowania rowerów. Bliskość tras rowerowych.

Dobre połączenie komunikacyjne: 1000 m do przystanku kolejowego SKM i KM (15 min do centrum); 3 linie autobusowe dzienne i 2 linie autobusowe nocne przy ul. Ochockiej. Doskonała komunikacja drogowa (20 min do centrum Warszawy, 15 min do centrum biurowego na Mokotowie).

Osiedle składa się z 5 kameralnych czterokondygnacyjnych budynków (po 20 mieszkań w każdym). W pięciu budynkach znajduje się 95 mieszkań jedno, dwu, trzy i czteropokojowych. Pod budynkami zlokalizowany jest podziemny parking dla samochodów. Mieszkania zaprojektowano i wybudowano z najwyższą starannością i z myślą o przyszłych mieszkańcach. Rozkłady mieszkań umożliwiają dowolną ich aranżację, w tym podział na dodatkowe pomieszczenia. Najmniejsze mieszkania (kawalerki) mają powierzchnię 30 m2, zaś największe czteropokojowe mają powierzchnię 79 m2. Trzypokojowe mieszkania mają powierzchnie zaczynające się od 49 m2. Do wszystkich mieszkań przynależy balkon lub ogródek.

Wszystkie kondygnacje, włącznie z garażem podziemnym obsługiwane są przez cichobieżną windę wieloosobową.

WIĘCEJ INFORMACJI
SZCZEGÓŁY:
Cena:
Rok budowy: 2018
Powierzchnia:
Liczba pokoi:
Piętro: 0 / 4
Wyślij zapytanie