548/6589/OMS

548/6589/OMS

Powrót do listy nieruchomości

548/6589/OMS

al. Komisji Edukacji Narodowej, Warszawa, Ursynów
Cena: 625000 zł
Rok budowy: 2004
Powierzchnia: 54 m²
Liczba pokoi: 3
OPIS

Mieszkanie usytuowane w doskonałej lokalizacji, znajduje się w pobliżu stacji metra, co gwarantuje wygodny dojazd do każdej części Warszawy. W bliskiej odległości od mieszkania znajduje się park im. Jana Pawła II, gdzie można odpocząć wśród zieleni, skosztować pysznych lodów lub kawy. W okolicy znajduje się kilka dobrze wyposażonych placów zabaw np. park dinozaurów, do którego dojście zajmuje 10 minut. W pobliżu znajduje się kompleks SGGW, basen, korty tenisowe, 50 metrów od budynku Wyższa Uczelnia Vistula. W okolicy znajdują się przedszkola, szkoła podstawowa, gimnazjum i liceum, wiele lokali gastronomicznych, lokali użytkowych i sklepów.

Budynek jest zadbany, klatki czyste i przestronne. Osiedle jest zamknięte i strzeżone. Stanowisko ochrony znajduje się w klatce, w której znajduje się mieszkanie.Do mieszkania przynależna duża komórka lokatorska wyposażona w regały. Dodatkowo w klatce na parterze jest wózkownia dostępna dla wszystkich lokatorów, gdzie można trzymać rowery.

Bardzo dużą zaletą mieszkania jest dostępny dla wszystkich mieszkańców budynku parking z wyznaczonymi miejscami zamykanymi na bramki, do których każdy mieszkaniec posiada klucz. Pod budynkiem znajduje się wygodny parking podziemny, gdzie można wynająć lub kupić miejsce parkingowe.

Mieszkanie jest 3-pokojowe, składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią i dwóch sypialni. Z salonu jest wyjście na duży balkon. Łazienka jest przestronna z narożną wanną, oddzielnym prysznicem i bidetem. Taki rozkład mieszkania na 54m2 jest wyjątkowy. Mieszkanie posiada okna na dwie strony świata.

WIĘCEJ INFORMACJI
SZCZEGÓŁY:
Cena: 625000 zł
Rok budowy: 2004
Powierzchnia: 54 m²
Liczba pokoi: 3
Piętro: 5 / 8
Wyślij zapytanie