Analizy i raporty z rynku nieruchomości

Almar Premium Real Estate – pośrednik w handlu nieruchomościami – oferuje usługi dedykowane zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Nasza propozycja przeznaczona jest dla osób sprzedających i kupujących nieruchomości, a także wynajmujących i najmujących lokale. Wyróżnia nas kompleksowa oferta – zapewniamy wyselekcjonowane propozycje z rynku wtórnego i pierwotnego pochodzące wyłącznie ze sprawdzonych źródeł, świadczymy też wiele usług dodatkowych, m.in. wykonujemy analizy i raporty z rynku nieruchomości.

Na zlecenie naszych klientów w Almar Premium Real Estate przygotowujemy rzetelne analizy i raporty z rynku nieruchomości. Opisują one najważniejsze zjawiska, które mają miejsce na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych (np. w przypadku wynajmu lokalu pod biuro lub działalność usługową, handlową i inną). Powołani przez nas specjaliści z niezbędną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem mogą dokonać analizy cen rynkowych w danym miejscu, analizy podaży i popytu oraz potencjału inwestycyjnego danej lokalizacji.

Investment analysis
rawpixel-670711-unsplash

Usługi dodatkowe na najwyższym poziomie

Przygotowywane przez nas analizy raporty z rynku nieruchomości mają wiele atutów, przede wszystkim są syntetyczne – zespalają w jedną całość wiele aspektów. Takie analizy są nieocenione, aby każdy klient mógł podjąć świadomą i przemyślaną decyzję w zakresie kupna, sprzedaży, wynajmu i najmu lokalu w określonej lokalizacji.

W Almar Premium Real Estate świadczymy kompleksowe usługi na najwyższym poziomie – chcemy zatroszczyć się o klientów pod każdym względem, dlatego pomagamy im również w tym aspekcie. Jeśli potrzebujesz pomocy w przygotowaniu takiej analizy czy raportu z rynku nieruchomości, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub pod adresem e-mail.

Masz pytania? Napisz do nas!