Pomoc w uzyskaniu finansowania zakupu nieruchomości

Almar Premium Real Estate to pośrednik w handlu nieruchomościami. Oferujemy wysokiej jakości usługi dedykowane zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych – osób sprzedających i kupujących nieruchomości, a także wynajmujących i najmujących lokale. Zapewniamy starannie wyselekcjonowane propozycje z rynku wtórnego i pierwotnego, które pochodzą wyłącznie ze sprawdzonych źródeł. W naszej ofercie znajdują się też usługi dodatkowe, m.in. udzielamy profesjonalnej pomocy w zakresie uzyskania finansowania.
W Almar Premium Real Estate zapewniamy kompleksową pomoc przy finansowaniu zakupu nieruchomości. Współpracujemy z najlepszymi, doświadczonymi doradcami, który znają mechanizmy funkcjonowania w branży. To osoby aktywne zawodowo od wielu lat, które posiadają szeroką wiedzę merytoryczną, poświadczoną zaufaniem i wyrazami uznania wielu klientów. Pomagają oni zarówno w uzyskaniu kredytów hipotecznych, jak i załatwieniu finansowania dużych projektów inwestycyjnych. Współpracując z klientami biznesowymi, ustalamy też dodatkowe źródła finansowania, dzięki którym inwestor może zwiększyć zakres inwestycji.

rawpixel-587848-unsplash
rawpixel-648564-unsplash

Wsparcie finansowe

Jako profesjonalni pośrednicy wiemy, że formalności bywają męczące, zwłaszcza w branży związanej z rynkiem nieruchomości. Ponieważ nie wszyscy z naszych klientów dysponują merytoryczną wiedzą na ten temat, w ramach kompleksowej oferty udzielamy pomocy w zakresie uzyskania finansowania. Gwarantujemy fachowe doradztwo specjalistów.

Zapewniamy profesjonalne wsparcie klienta na każdym etapie. Posiadamy niebagatelne doświadczenie na rynku, które pozwala nam wychodzić naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Jeśli jesteś zainteresowany pomocą w omówionym wyżej zakresie, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub pod adresem e-mail.

Masz pytania? Napisz do nas!