Inwestowanie w nieruchomości

Almar Premium Real Estate jako pośrednik w handlu nieruchomościami zajmuje się współpracą z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi. Działamy w zakresie handlu nieruchomościami – zajmujemy się kupnem i sprzedażą, a także najmem i wynajmem obiektów. Wyróżniają nas świetne propozycje z rynku wtórnego i pierwotnego, które dotyczą m.in. nieruchomości o podwyższonym standardzie. Stwarzamy też możliwość inwestycji dla przedsiębiorców.

Jako pośrednik przeprowadzamy dla naszych klientów kompleksowe procesy inwestowania w nieruchomości. To oferta dedykowana dla klientów biznesowych, którzy chcą zainwestować na rynku. Inwestor angażuje się tylko w podpisanie umowy zakupu nieruchomości. Zapewniamy profesjonalne wsparcie klienta-inwestora na każdym etapie inwestycji. Posiadamy doświadczenie w tego typu działalności – w inwestowaniu w apartamenty pod wynajem, w segmencie wyższym i premium. W efekcie klient inwestuje w nieruchomości najkorzystniej, w bardzo dobrych lokalizacjach oraz po możliwie najniższych cenach.

accounting-blur-business-1028726
Market growth and success as growing green tree in shape of arrow

Inwestowanie w nieruchomości

Zawsze przeprowadzamy analizę potrzeb klienta i z myślą o tych oczekiwaniach przygotujemy strategię inwestycyjną, a także selekcjonujemy oferty i omawiamy wszelkie szczegóły bezpośrednio z klientem. Ponadto zarządzamy portfelem nieruchomości klienta, dzięki czemu angażuje się on w minimalnym zakresie. Ustalamy też dodatkowe źródła finansowania, które pozwalają zwiększyć zakres podejmowanych inwestycji.

W Almar Premium Real Estate przyświeca nam jeden cel – chcemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom osób, które korzystają z naszych usług. Dotyczy to zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Interesują nas niebanalne wnętrza i zrównoważone inwestycje – chcemy dzielić się naszą pasją i wiedzą z klientami. Serdecznie zachęcamy do współpracy i kontaktu z jednym z naszych profesjonalnych doradców.

Masz pytania? Napisz do nas!