Usługi dla klienta biznesowego

Inwestowanie w nieruchomości

Dla naszych klientów przeprowadzamy kompleksowy proces inwestowania w nieruchomości – Inwestor angażuje się tylko w podpisanie umowy zakupu nieruchomości. W ramach usługi zapewniamy profesjonalne wsparcie Inwestora na każdym etapie inwestycji. Posiadamy doświadczenie w inwestycjach w apartamenty pod wynajem, w segmencie wyższym i premium, dzięki czemu z nami klient inwestuje w nieruchomości najkorzystniej, w bardzo dobrych lokalizacjach po możliwie najniższych cenach.

 • Analiza potrzeb

  Analiza potrzeb

  przeprowadzamy analizę potrzeb klienta i przygotowujemy strategię inwestycyjną uwzględniającą te potrzeby

 • Oferta

  Oferta

  przygotowujemy oferty dostosowane do opracowanej strategii

 • Wybór oferty

  Wybór oferty

  wspólnie dokonujemy wyboru najlepszych ofert

 • Finansowanie

  Finansowanie

  ustalamy źródła finasowania – dodatkowe finansowanie dzięki któremu klient będzie mógł zwiększyć poziom swoich inwestycji

 • Negocjacje

  Negocjacje

  negocjujemy w imieniu klienta i zamykamy transakcji zakupu

 • Odbiór techniczny

  Odbiór techniczny

  Dokonujemy odbioru technicznego lokali

 • Przygotowanie lokalu do wynajmu/sprzedaży

  Przygotowanie lokalu do wynajmu/sprzedaży

  Przygotowujemy lokale do wynajmu/sprzedaży – gwarantujemy wykończenie lokalu w terminie 30 dni od otrzymania kluczy

 • Sprawdzenie każdego Najemcy

  Sprawdzenie każdego Najemcy

  Komercjalizujemy nieruchomości – gwarantujemy rzetelne sprawdzenie każdego Najemcy

 • Zarządzanie

  Zarządzanie

  Na bieżąco zarządzamy portfelem nieruchomości klienta

OFERTA DLA WŁAŚCICIELI

Do sprzedaży każdej nieruchomości podchodzimy indywidualnie. Wykonujemy analizę rynku i dokonujemy profesjonalnej wyceny rynkowej. Kolejny krok to przygotowanie nieruchomości do sprzedaży oraz indywidualny plan marketingowy. W procesie sprzedaży dbamy o każdy detal, tak aby powierzoną nam nieruchomość sprzedać w jak najlepszej cenie i w jak najkrótszym czasie.

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

OFERTA DLA KUPUJĄCYCH

Każdy klient jest dla nas ważny i do każdego podchodzimy indywidualnie. Przeprowadzamy dokładną analizę jego potrzeb i wybieramy tylko te oferty, które najlepiej odpowiadają jego oczekiwaniom. Mamy dostęp do wszystkich  aktualnych ofert na rynku.  Jesteśmy z klientem  na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości, gwarantujemy  bezpieczeństwo transakcji i sprawne jej przeprowadzenie.

KUPNO NIERUCHOMOŚCI

Wyszukaj swoje wymarzone mieszkanie

Sprawdź ceny naszych nieruchomości

OFERTA DLA WYNAJMUJĄCYCH

Mamy dostęp do ogromnej bazy klientów oraz współpracujemy z ambasadami, konsulatami oraz firmami zajmującymi się relokacją pracowników. Do wynajmu każdej nieruchomości podchodzimy indywidualnie. Wykonujemy analizę rynku i dokonujemy profesjonalnej wyceny rynkowej. Następnie przygotowujemy nieruchomości do wynajmu oraz indywidualny plan marketingowy. Dążymy do tego, aby powierzoną nam nieruchomość wynająć w jak najlepszej cenie i w jak najkrótszym czasie. Przez cały okres wynajmu dbamy o to, aby przebiegał on sprawnie i bezkonfliktowo.

WYNAJEM NIERUCHOMOŚCI

OFERTA DLA NAJEMCÓW

Mamy dostęp do ogromnej liczby aktualnych ofert. Każdy klient jest dla Nas ważny i do każdego podchodzimy indywidualnie. Przeprowadzamy dokładną analizę jego potrzeb i wybieramy tylko te oferty, które najlepiej odpowiadają jego oczekiwaniom. Jesteśmy z klientem na każdym etapie procesu najmu nieruchomości, gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji i sprawne jej przeprowadzenie.

NAJEM NIERUCHOMOŚCI

USŁUGI DODATKOWE

Sprawdź co jeszcze mamy do zaoferowania

ZARZĄDZANIE PORTFELEM NIERUCHOMOŚCI

W ramach naszej usługi zajmujemy się kompleksowo nieruchomościami klientów. Przygotowujemy lokale do wynajmu, poszukujemy nowych Najemców, odświeżamy lokale po okresie najmu i ponownie komercjalizujemy. Zaangażowanie właściciela w proces najmu staramy się ograniczyć do minimum.

ANALIZY I RAPORTY Z RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Na zlecenie naszych klientów przygotowujemy analizy i raporty z rynku nieruchomości opisujące w sposób syntetyczny najważniejsze zjawiska, jakie mają miejsce na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Dokonujemy analizy cen rynkowych w danej lokalizacji, analizy podaży i popytu oraz potencjału inwestycyjnego danej lokalizacji.

POMOC W UZYSKANIU FINANSOWANIA

Zapewniamy kompleksową pomoc przy finansowaniu zakupu nieruchomości. Doradcy, z którymi współpracujemy, to osoby z wieloletnim doświadczeniem na rynku, posiadające szeroką wiedzę merytoryczną, potwierdzoną uznaniem wielu klientów. Pomagają oni w uzyskaniu zarówno kredytów hipotecznych jak i finasowania dużych projektów inwestycyjnych.

POMOC PRAWNA

Współpracujemy z renomowaną Kancelarią Prawną, która dla Naszych klientów świadczy fachową i kompleksową pomoc prawną i podatkową, zarówno w aspektach związanych z rynkiem nieruchomości, jak i w innych obszarach działalności gospodarczej.

ODBIÓR TECHNICZNY LOKALU, BUDYNKU

Współpracujemy z doświadczonymi Inspektorami Nadzoru, którzy dla Naszych klientów dokonują odbiorów mieszkań zarówno na rynku pierwotnym jak i wtórnym. Ich fachowa pomoc pozwoli uniknąć problemów, dodatkowych kosztów i niepotrzebnego stresu przy odbiorze kluczy do swojego nowego lokum. Wykrycie wszystkich błędów pozwoli na uniknięcie dodatkowych kosztów napraw w przyszłości.

PRZYGOTOWANIE PROJEKTU WYKOŃCZENIA ARANŻACJI WNĘTRZ

Współpracujemy z renomowanymi i sprawdzonymi biurami projektowymi, które Naszym klientom zapewniają usługi projektowania wnętrz domów, mieszkań, apartamentów a także wnętrz komercyjnych i publicznych. Współpracujący z nami projektanci rzetelnie i fachowo oceniają walory nieruchomości, proponując niebanalne i komfortowe rozwiązania.

NADZÓR NAD REMONTEM

Współpracujemy ze sprawdzonymi biurami architektonicznymi oraz ekipami remontowymi, które oferują naszym klientom kompleksowy nadzór nad remontem. Celem usługi jest odciążenie właściciela mieszkania lub domu od problemów związanych z przebiegiem prac. Współpracujące z nami firmy przejmują na siebie sprawy związane z organizacją remontu, dbają o jego właściwy przebieg i zgodność z harmonogramem.

WYPOSAŻENIE LOKALU

Współpracujemy ze sprawdzonymi architektami wnętrz, którzy dla naszych klientów przygotowują kompleksową aranżację i wyposażenie nowego lokalu. Zapewniamy naszym klientom rabaty oraz korzystne ceny zakupu na zakup kompletnego wyposażenia mieszkania.

PROFESJONALNE ZDJĘCIA NIERUCHOMOŚCI

Prowadzimy stałą współpracę z fotografem, który dla naszych klientów wykonuje profesjonalne sesje zdjęciowe ich nieruchomości. Dobrze przygotowane oferty, zawierające profesjonalne zdjęcia, cieszą się większą popularnością wśród oglądających je użytkowników. Klient, mając do wyboru mnóstwo ofert podobnych nieruchomości, w zbliżonej lokalizacji i cenie, wybierze te ciekawsze i przykuwające uwagę.

HOME STAGING

Prowadzimy stałą współpracę ze specjalistami w dziedzinie Home staging, którzy dla naszych klientów przygotowują nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Home Staging to usługa niezbędna do właściwego marketingu wszystkich nieruchomości, w tym nieruchomości na rynku premium i nieruchomości luksusowych. Jej celem jest podkreślenie atutów wnętrza oraz uzyskanie wyższej ceny sprzedaży lub wynajmu (przy możliwie najniższym nakładzie inwestycyjnym).

USŁUGI DLA DEWELOPERÓW

Zapraszamy deweloperów do współpracy przy sprzedaży inwestycji mieszkaniowych w Warszawie i okolicach. Specjalizujemy się w szczególności w inwestycjach w segmencie premium, apartamentowcach i kameralnych inwestycjach w prestiżowych lokalizacjach.

Posiadamy wysoko wykwalifikowany zespół Specjalistów od wielu lat związanych z rynkiem nieruchomości, których cechuje elastyczność i indywidualne podejście do każdego klienta.

Rozsądna inwestycja

Almar Premium Real Estate jako pośrednik w handlu nieruchomościami zajmuje się współpracą z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi. Jesteśmy profesjonalistami w zakresie handlu nieruchomościami – zajmujemy się zarówno kupnem, jak i sprzedażą, stwarzamy też możliwość inwestycji dla przedsiębiorców. Można u nas znaleźć starannie wyselekcjonowane propozycje z rynku wtórnego i pierwotnego, które dotyczą m.in. nieruchomości o podwyższonym standardzie (premium) – zarówno w przypadku mieszkań, jak i obiektów pod wynajem na biura albo działalność usługową. Wygodny system wyszukiwania pozwala znaleźć interesujący klienta obiekt w dogodnej lokalizacji, a także szybko i wygodnie sprawdzić cenę nieruchomości.

Jako pośrednik przeprowadzamy kompleksowe procesy inwestowania w nieruchomości. To oferta dedykowana dla klientów biznesowych, którzy chcą zainwestować na rynku. Inwestor angażuje się tylko w podpisanie umowy zakupu nieruchomości – gwarantujemy minimum formalności. W Almar Premium Real Estate zawsze przeprowadzamy analizę potrzeb klienta i z myślą o tych oczekiwaniach przygotujemy strategię inwestycyjną, a także selekcjonujemy oferty. Warto z nami współpracować z jeszcze jednego powodu – ustalamy dodatkowe źródła finansowania, dzięki którym jako inwestor będziesz mógł zwiększyć zakres Twoich inwestycji.

Houses on stack of coins
rawpixel-587848-unsplash

Almar Premium Real Estate – dodatkowe usługi

Zapewniamy profesjonalne wsparcie klienta-inwestora na każdym etapie. Posiadamy niebagatelne doświadczenie w inwestycjach każdego typu – w apartamenty pod wynajem, w segmencie wyższym i w przypadku nieruchomości o podwyższonym standardzie (premium). Współpracując z nami, możesz zainwestować w nieruchomości najkorzystniej, w bardzo dobrych lokalizacjach oraz po możliwie najniższych cenach. Na bieżąco zarządzamy portfelem nieruchomości klienta. Z nami możesz czuć się bezpiecznie.

W Almar Premium Real Estate świadczymy też dodatkowe usługi, m.in. wyceniamy nieruchomości, udzielamy profesjonalnej pomocy prawnej, przeprowadzamy odbiór techniczny lokalu czy budynku, przygotowujemy kompleksowe projekty wykończenia i aranżacji wnętrz. Można nam nawet zlecić nadzór nad remontem. Współpracując z klientami prywatnymi i biznesowymi, przyświeca nam jeden cel – chcemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom osób, które korzystają z naszych usług.

Interesują nas niebanalne miejsca i piękne wnętrza – chcemy dzielić się tą pasją z naszymi klientami. Serdecznie zachęcamy do współpracy i kontaktu z jednym z naszych profesjonalnych doradców.

Masz pytania? Napisz do nas!