Usługi dla klienta indywidualnego

NASZE USŁUGI

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie handlu nieruchomościami PREMIUM

OFERTA DLA WŁAŚCICIELI

Do sprzedaży każdej nieruchomości podchodzimy indywidualnie. Wykonujemy analizę rynku i dokonujemy profesjonalnej wyceny rynkowej. Kolejny krok to przygotowanie nieruchomości do sprzedaży oraz indywidualny plan marketingowy. W procesie sprzedaży dbamy o każdy detal, tak aby powierzoną nam nieruchomość sprzedać w jak najlepszej cenie i w jak najkrótszym czasie.

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

OFERTA DLA KUPUJĄCYCH

Każdy klient jest dla nas ważny i do każdego podchodzimy indywidualnie. Przeprowadzamy dokładną analizę jego potrzeb i wybieramy tylko te oferty, które najlepiej odpowiadają jego oczekiwaniom. Mamy dostęp do wszystkich  aktualnych ofert na rynku.  Jesteśmy z klientem  na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości, gwarantujemy  bezpieczeństwo transakcji i sprawne jej przeprowadzenie.

KUPNO NIERUCHOMOŚCI

Wyszukaj swoje wymarzone mieszkanie

Sprawdź ceny naszych nieruchomości

OFERTA DLA WYNAJMUJĄCYCH

Mamy dostęp do ogromnej bazy klientów oraz współpracujemy z ambasadami, konsulatami oraz firmami zajmującymi się relokacją pracowników. Do wynajmu każdej nieruchomości podchodzimy indywidualnie. Wykonujemy analizę rynku i dokonujemy profesjonalnej wyceny rynkowej. Następnie przygotowujemy nieruchomości do wynajmu oraz indywidualny plan marketingowy. Dążymy do tego, aby powierzoną nam nieruchomość wynająć w jak najlepszej cenie i w jak najkrótszym czasie. Przez cały okres wynajmu dbamy o to, aby przebiegał on sprawnie i bezkonfliktowo.

WYNAJEM NIERUCHOMOŚCI

OFERTA DLA NAJEMCÓW

Mamy dostęp do ogromnej liczby aktualnych ofert. Każdy klient jest dla Nas ważny i do każdego podchodzimy indywidualnie. Przeprowadzamy dokładną analizę jego potrzeb i wybieramy tylko te oferty, które najlepiej odpowiadają jego oczekiwaniom. Jesteśmy z klientem na każdym etapie procesu najmu nieruchomości, gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji i sprawne jej przeprowadzenie.

NAJEM NIERUCHOMOŚCI

USŁUGI DODATKOWE

Sprawdź co jeszcze mamy do zaoferowania

WYCENA NIERUCHOMOŚCI

Współpracujemy z profesjonalnym zespołem rzeczoznawców, którzy przeprowadzają wyceny zarówno dla klientów indywidualnych jak i inwestorów instytucjonalnych. Dzięki szerokiej wiedzy i bogatemu doświadczeniu nasi rzeczoznawcy dostarczają dokładne wyceny, w oparciu o wiedzę o rynku lokalnym.

POMOC PRAWNA

Współpracujemy z renomowaną Kancelarią Prawną, która dla Naszych klientów świadczy fachową i kompleksową pomoc prawną i podatkową, zarówno w aspektach związanych z rynkiem nieruchomości, jak i w innych obszarach działalności gospodarczej.

ODBIÓR TECHNICZNY LOKALU, BUDYNKU

Współpracujemy z doświadczonymi Inspektorami Nadzoru, którzy dla Naszych klientów dokonują odbiorów mieszkań zarówno na rynku pierwotnym jak i wtórnym. Ich fachowa pomoc pozwoli uniknąć problemów, dodatkowych kosztów i niepotrzebnego stresu przy odbiorze kluczy do swojego nowego lokum. Wykrycie wszystkich błędów pozwoli na uniknięcie dodatkowych kosztów napraw w przyszłości.

PRZYGOTOWANIE PROJEKTU WYKOŃCZENIA I ARANŻACJI WNĘTRZ

Współpracujemy z renomowanymi i sprawdzonymi biurami projektowymi, które Naszym klientom zapewniają usługi projektowania wnętrz domów, mieszkań, apartamentów a także wnętrz komercyjnych i publicznych. Współpracujący z nami projektanci rzetelnie i fachowo oceniają walory nieruchomości, proponując niebanalne i komfortowe rozwiązania.

NADZÓR NAD REMONTEM

Współpracujemy ze sprawdzonymi biurami architektonicznymi oraz ekipami remontowymi, które oferują naszym klientom kompleksowy nadzór nad remontem. Celem usługi jest odciążenie właściciela mieszkania lub domu od problemów związanych z przebiegiem prac. Współpracujące z nami firmy przejmują na siebie sprawy związane z organizacją remontu, dbają o jego właściwy przebieg i zgodność z harmonogramem.

WYPOSAŻENIE LOKALU

Współpracujemy ze sprawdzonymi architektami wnętrz, którzy dla naszych klientów przygotowują kompleksową aranżację i wyposażenie nowego lokalu. Zapewniamy naszym klientom rabaty oraz korzystne ceny zakupu na zakup kompletnego wyposażenia mieszkania.

PROFESJONALNE ZDJĘCIA NIERUCHOMOŚCI

Prowadzimy stałą współpracę z fotografem, który dla naszych klientów wykonuje profesjonalne sesje zdjęciowe ich nieruchomości. Dobrze przygotowane oferty, zawierające profesjonalne zdjęcia, cieszą się większą popularnością wśród oglądających je użytkowników. Klient, mając do wyboru mnóstwo ofert podobnych nieruchomości, w zbliżonej lokalizacji i cenie, wybierze te ciekawsze i przykuwające uwagę.

HOME STAGING

Prowadzimy stałą współpracę ze specjalistami w dziedzinie Home staging, którzy dla naszych klientów przygotowują nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Home Staging to usługa niezbędna do właściwego marketingu wszystkich nieruchomości, w tym nieruchomości na rynku premium i nieruchomości luksusowych. Jej celem jest podkreślenie atutów wnętrza oraz uzyskanie wyższej ceny sprzedaży lub wynajmu (przy możliwie najniższym nakładzie inwestycyjnym).

Masz pytania? Napisz do nas!