Usługi dla deweloperów

Firma Almar Premium Real Estate to profesjonalny pośrednik w handlu nieruchomościami. Zawodowo zajmujemy się kupnem oraz sprzedażą nieruchomości, a także świadczymy szerokie spektrum usług dodatkowych, wśród których znajdują się usługi dla deweloperów. Nasza oferta dedykowana jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Starannie wybieramy propozycje najmu, wynajmu, kupna oraz sprzedaży z rynku wtórnego i pierwotnego. Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta, a naszym priorytetem jest Twoja satysfakcja ze świadczonych przez nas usług.

Podstawowy filar naszej działalności opiera się na tym, że zapewniamy pośrednictwo w sprzedaży i obrocie nieruchomości – domów, apartamentów, mieszkań i obiektów użyteczności publicznej. Nasz profesjonalne wsparcie pomoże wynająć idealne mieszkanie, kupić domek pod miastem i zainwestować na rynku. W Almar Premium Real Estate zawsze wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów, by zaspokoić ich potrzeby i wymagania.

adult-agent-approval-684385
achievement-adult-agreement-327540

Usługi dla deweloperów

Po drugie świadczymy usługi dla deweloperów. Serdecznie zapraszamy ich do współpracy przy sprzedaży inwestycji mieszkaniowych w Warszawie i okolicach. Specjalizujemy się przede wszystkim w inwestycjach w segmencie premium (nieruchomości o podwyższonym standardzie), jak i apartamentowcach i kameralnych inwestycjach w prestiżowych lokalizacjach.

W Almar Premium Real Estate posiadamy wysoko wykwalifikowany zespół specjalistów, którzy od wielu lat są związani z rynkiem nieruchomości. Cechuje ich elastyczność oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Jeśli jesteś deweloperem, serdecznie zachęcamy do współpracy i nawiązania kontaktu z jednym z naszych profesjonalnych doradców.

Masz pytania? Napisz do nas!