Home Staging

Almar Premium Real Estate to profesjonalny pośrednik w handlu nieruchomościami. Oferujemy wysokiej jakości usługi, które są dedykowane dla klientów indywidualnych i biznesowych, osób sprzedających i kupujących nieruchomości, a także wynajmujących i najmujących lokale. Można u nas znaleźć starannie wyselekcjonowane propozycje z rynku wtórnego i pierwotnego – zajmujemy się szukaniem wyjątkowych wnętrz dla wyjątkowych osób.

W Almar Premium Real Estate świadczymy też usługi dodatkowe z zakresu home staging. Polega to na profesjonalnym przygotowaniu każdego typu nieruchomości do sprzedaży bądź wynajmu. Chodzi o zainteresowanie jak największej liczby osób oglądających nieruchomość, a przez to znaczne przyspieszenie sprzedaży lub wynajmu za możliwie najwyższą cenę na rynku. Techniki home stagingu opierają się na marketingu, a ich zastosowanie wymaga odpowiedniej wiedzy, przygotowania i doświadczenia. Właśnie dlatego warto poprosić o wsparcie profesjonalistów.

agreement-arms-business-1081228
couple-home-house-1288482

Usługi dodatkowe – home staging

To obecnie niezbędny element właściwego i efektywnego działania na każdym rynku w tej branży (przede wszystkim w przypadku mieszkań o podwyższonym standardzie typu premium i luksusowych). Reasumując, celem home staging jest podkreślenie walorów wnętrza i zachęcenie do wynajmu obiektu albo uzyskanie wyższej ceny sprzedaży przy możliwie najniższym nakładzie inwestycyjnym.

W Almar Premium Real Estate współpracujemy wyłącznie z najlepszymi na rynku specjalistami z zakresu home staging, którzy zajmują się profesjonalnym przygotowywaniem nieruchomości do sprzedaży czy wynajmu. Jeśli chcesz jak najszybciej sprzedać czy wynająć swoje mieszkanie, apartament albo dom, zwróć się do nas, a my pomożemy Ci profesjonalnie się do tego przygotować. Na Twoje życzenie zajmiemy się też innymi kwestiami. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Masz pytania? Napisz do nas!