Nadzór nad remontem nieruchomości

Almar Premium Real Estate to pośrednik w handlu nieruchomościami, który współpracuje z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi. Działamy wieloaspektowo, gwarantujemy kompleksowe usługi. Jesteśmy ekspertami w handlu nieruchomościami – zajmujemy się kupnem, sprzedażą, najmem i wynajmem domów, mieszkań, obiektów pod biura itd. Można u nas znaleźć wyselekcjonowane oferty z rynku wtórnego i pierwotnego. Świadczymy też usługi dodatkowe, np. możemy pełnić nadzór nad remontem. Zaufało nam już setki zadowolonych klientów.

Jako pośrednik od dawna współpracujemy ze sprawdzonymi biurami architektonicznymi oraz ekipami remontowymi, które oferują naszym klientom kompleksowy, całościowy nadzór nad remontem. To wyjątkowa usługa, której celem jest odciążenie właściciela mieszkania lub domu od wszelkich potencjalnych problemów związanych z przebiegiem prac. Współpracujące z nami firmy przejmują na siebie wszystkie sprawy związane z organizacją remontu. Ponadto dbają o jego właściwy przebieg i zgodność z harmonogramem.

Profesjonalny nadzór nad remontem

Taki wyremontowany dom czy mieszkanie będzie atrakcyjniejszy dla kupujących i przyszłych użytkowników. Nowe, pachnące świeżością mieszkanie ma duże wzięcie i należy do najchętniej kupowanych oraz wynajmowanych obiektów. Właśnie dlatego usługa nadzoru nad remontem znalazła się w naszej ofercie. W Almar Premium Real Estate każdy klient jest dla nas ważny i do każdej osoby podchodzimy indywidualnie, starając się zapewnić najwyższy poziom usług.

Będziemy z Tobą na każdym etapie, udzielimy profesjonalnego wsparcia w zakresie nadzoru nad remontem, wyposażenia wnętrza, a nawet wykonania dobrych zdjęć do oferty. Jesteśmy firmą, która oferuje coś więcej niż zwykłe pośrednictwo w obrocie nieruchomościami – świadczymy dodatkowe usługi, które doceniają nasi klienci. Działamy precyzyjnie oraz kompleksowo, mamy doświadczenie w branży i właśnie dlatego warto nam zaufać.

Masz pytania? Napisz do nas!