Najem nieruchomości

Almar Premium Real Estate to pośrednik w handlu nieruchomościami, który zawodowo zajmuje się współpracą z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi. Działamy wieloaspektowo, jesteśmy ekspertami w handlu nieruchomościami – zajmujemy się kupnem i sprzedażą domów, mieszkań, obiektów pod biura itd. Można u nas znaleźć wyselekcjonowane oferty z rynku wtórnego i pierwotnego, udzielamy pełnego wsparcia zarówno wynajmującym, jak i najemcom. Zaufało nam już setki zadowolonych klientów.

W Almar Premium Real Estate mamy dostęp do ogromnej liczby aktualnych ofert wynajmu. Jesteśmy w stanie zaproponować przestronne mieszkania w centrum, urocze apartamenty w kamienicach, nowoczesne M4 na podmiejskich osiedlach i inne obiekty dopasowane do spersonalizowanych oczekiwań klientów. Dzięki wygodnej wyszukiwarce na naszej stronie internetowej możesz samodzielnie zapoznać się z bazą ofert oraz zweryfikować swoje potrzeby, a także możliwości finansowe.

Oferta dedykowana najemcom

Każdy klient jest dla nas ważny i właśnie dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie. Przede wszystkim przeprowadzimy dokładną analizę Twoich potrzeb i wybierzemy tylko te oferty, które najlepiej odpowiadają Twoim oczekiwaniom. Będziemy z Tobą na każdym etapie procesu najmu nieruchomości – od momentu wyboru najlepszej oferty, przez negocjacje po końcową decyzję i zawarcie umowy. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji i sprawne jej przeprowadzenie.

W Almar Premium Real Estate świadczymy też dodatkowe usługi – możemy udzielić naszym klientom pomocy prawnej, obiektywnie i rzetelnie wyceniamy nieruchomości, przeprowadzamy odbiór techniczny każdego lokalu i budynku, możemy przygotować obiekt pod wynajem. Działamy precyzyjnie oraz kompleksowo, mamy doświadczenie w tej branży i właśnie dlatego warto nam zaufać.

Masz pytania? Napisz do nas!