Odbiór techniczny budynku

Firma Almar Premium Real Estate to profesjonalny pośrednik w handlu nieruchomościami. Od wielu lat zawodowo zajmujemy się kupnem oraz sprzedażą nieruchomości, a także świadczymy usługi dodatkowe – m.in. wykonujemy dla klientów odbiór techniczny lokali i budynków. Nasza kompleksowa oferta dedykowana jest zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Starannie wybieramy propozycje najmu, wynajmu, kupna i sprzedaży z rynku wtórnego i pierwotnego. Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta.

Odbiór techniczny obiektów

Jedną z bardzo istotnych formalności podczas prac budowlanych, a właściwie tuż po ich zakończeniu, jest odbiór techniczny gotowego budynku albo lokalu. Jest on związany przede wszystkim z jakością podjętych działań, a więc powinien być przeprowadzony rzetelnie i profesjonalnie. Podejmując odbiór techniczny obiektu, można wykryć usterki lub niedociągnięcia, które nie spełniają określonych wymagań. Znalezienie wszystkich ewentualnych błędów pozwala uniknąć dodatkowych kosztów napraw w przyszłości. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby tego typu formalności zostały załatwione przez specjalistów, którzy wiedzą, na co powinni zwrócić uwagę.

W Almar Premium Real Estate zajmujemy się odbieraniem technicznym pojedynczych lokali i całych budynków. Współpracujemy z doświadczonymi, wykwalifikowanymi Inspektorami Nadzoru, którzy dokonują odbioru mieszkań i domów dla naszych klientów. Dotyczy to zarówno obiektów na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Fachowa pomoc inspektorów jest naprawdę nieoceniona – pozwoli uniknąć problemów, dodatkowych kosztów oraz niepotrzebnego stresu przy odbiorze kluczy do swojego wymarzonego M4. Zaufało nam już setki klientów. Jeśli potrzebujesz wsparcia w tym zakresie, napisz do nas wiadomość lub skontaktuj się telefonicznie z jednym z naszych doradców.

Masz pytania? Napisz do nas!