Przygotowanie projektu wykończenia i aranżacji wnętrz

Almar Premium Real Estate – pośrednik w handlu nieruchomościami – świadczy usługi klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Nasza propozycja przeznaczona jest dla osób wynajmujących i najmujących lokale, a także sprzedających i kupujących nieruchomości. Naszą zaletą jest kompleksowa oferta – zapewniamy starannie wybrane propozycje z rynku wtórnego i pierwotnego pochodzące wyłącznie ze sprawdzonych źródeł, świadczymy też wiele usług dodatkowych, m.in. zajmujemy się przygotowywaniem projektów wykończenia i aranżacji wnętrz.

Współpracujemy z renomowanymi i sprawdzonymi biurami projektowymi, które zapewniają naszym klientom usługi projektowania wnętrz domów, mieszkań, apartamentów, a także wnętrz komercyjnych i publicznych. Pracujemy nie tylko dla klientów prywatnych, którzy chcą zamieszkać w swoich wymarzonych czterech kątach, ale również zajmujemy się dużymi obiektami takimi jak hotele itd.

Wymarzone M4 z Almar Premium Real Estate

Projektanci, z którymi współpracujemy, rzetelnie i fachowo oceniają walory nieruchomości, proponując niebanalne i komfortowe rozwiązania na miarę XXI wieku. Ich celem jest maksymalne wykorzystanie potencjału każdego wnętrza, aby uczynić je efektownym i funkcjonalnym. Przygotowywane przez nich projekty wykończenia i aranżacji wnętrz obejmują wszystkie style i zawsze są dopasowane do specyfiki obiektu i jego walorów użytkowych.

Ta dodatkowa usługa znalazła się w naszej ofercie nie bez powodu. Otóż przygotowywanie projektów ma też na celu uczynić nieruchomość możliwie najatrakcyjniejszą w oczach przyszłych najemców czy kupujących. Może to pozwolić na uzyskanie wyższej ceny sprzedaży przy możliwie najniższym nakładzie inwestycyjnym. Jeśli interesuje Cię projekt wykończenia i aranżacji Twojego wymarzonego wnętrza lub chcesz go przygotować w związku ze sprzedażą nieruchomości, zapraszamy do kontaktu.

Masz pytania? Napisz do nas!