Sprzedaż nieruchomości

Almar Premium Real Estate to profesjonalny pośrednik w handlu nieruchomościami. Zajmujemy się m.in. sprzedażą nieruchomości. Oferujemy wysokiej jakości usługi dla klientów indywidualnych i biznesowych – zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy szukają swojego wymarzonego M4 albo chcą zainwestować. Można u nas znaleźć starannie wyselekcjonowane propozycje z rynku wtórnego i pierwotnego. Masz jasno określone oczekiwania? U nas z pewnością znajdziesz coś wyjątkowego!

Oferta sprzedaży jest dedykowana dla wszystkich właścicieli nieruchomości, którzy z różnych powodów chcą sprzedać mieszkanie lub dom. W Almar Premium Real Estate do sprzedaży każdej nieruchomości podchodzimy indywidualnie, ponieważ każdy klient jest inny i kierują nim inne potrzeby oraz oczekiwania.

Sprzedaż nieruchomości

Wykonujemy szczegółową analizę rynku i dokonujemy profesjonalnej, rzetelnej wyceny rynkowej. Kolejny krok to przygotowanie nieruchomości do sprzedaży oraz indywidualny plan marketingowy, który konsultujemy z klientem. W procesie sprzedaży dbamy o każdy detal, aby powierzoną nam nieruchomość sprzedać w jak najlepszej cenie i w jak najkrótszym czasie.

Znamy się na sprzedaży nieruchomości jak nikt inny. Mamy doświadczenie w branży i współpracujemy ze specjalistami z zakresu home staging, którzy zajmują się profesjonalnym przygotowywaniem nieruchomości do sprzedaży czy wynajmu. To obecnie niezbędny element marketingu na każdym rynku w tej branży (np. w przypadku mieszkań o podwyższonym standardzie typu premium). Celem home staging jest podkreślenie walorów wnętrza zachęcające do kupna nieruchomości.

Reasumując, w Almar Premium Real Estate gwarantujemy kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Jeśli chcesz sprzedać nieruchomość szybko i w dobrej cenie, zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą.

Masz pytania? Napisz do nas!