Wycena nieruchomości

Almar Premium Real Estate jako profesjonalny pośrednik w handlu nieruchomościami zajmujący się kupnem, sprzedażą i wyceną nieruchomości. Oferujemy wysokiej jakości usługi dedykowane dla klientów indywidualnych i biznesowych – osób szukających swojego idealnego M4 i przyszłych inwestorów. Starannie selekcjonujemy oferty z rynku wtórnego i pierwotnego, gwarantujemy kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Zaufało nam już tysiące klientów, do których możesz dołączyć.

Zajmujemy się m.in. wycenianiem nieruchomości. Jest to możliwie najbardziej obiektywna wycena obiektu, którą (zgodnie z prawem) dokonuje niezależny rzeczoznawca majątkowy. Wycena jako termin prawny została opisana w ustawie o gospodarce nieruchomościami z dnia 21 sierpnia 1997 roku. Wartość rynkowa powinna bazować na cenach transakcyjnych.

Profesjonalna wycena nieruchomości

W Almar Premium Real Estate współpracujemy z profesjonalnym zespołem rzeczoznawców, którzy przeprowadzają obiektywne wyceny zarówno dla klientów indywidualnych, jak i inwestorów instytucjonalnych. Dzięki szerokiej wiedzy merytorycznej i bogatemu doświadczeniu w branży powołani przez nas specjaliści są w stanie dostarczyć nam dokładne wyceny. Co ważne, wykonują je w oparciu o wiedzę na temat lokalnego rynku, sprawdzając niewidoczne na pierwszy rzut oka elementy.

Określenie wartości mieszkania lub domu (wycena nieruchomości) to pierwszy krok, który należy podjąć podczas transakcji kupna lub sprzedaży. Wycena jest niezbędna zarówno podczas kupna pięknej podmiejskiej willi, jak i nowoczesnego mieszkania w centrum miasta – tylko rzetelna ocena rzeczywistego stanu obiektu zagwarantuje opłacalną inwestycję i pozwoli oszacować adekwatną cenę. Jeśli potrzebujesz wsparcia w tym zakresie, zapraszamy do kontaktu.

Masz pytania? Napisz do nas!