Wynajem nieruchomości

Almar Premium Real Estate – profesjonalny pośrednik w handlu nieruchomościami – zajmujemy się współpracą z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi. Jesteśmy ekspertami w zakresie handlu nieruchomościami – zajmujemy się zarówno kupnem, jak i sprzedażą. Można u nas znaleźć starannie wyselekcjonowane propozycje z rynku wtórnego i pierwotnego, udzielamy wsparcia wynajmującym i najemcom. Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmują nieruchomości o podwyższonym standardzie (premium).

W Almar Premium Real Estate mamy dostęp do ogromnej bazy klientów, ponadto współpracujemy z ambasadami, konsulatami oraz firmami zajmującymi się relokacją pracowników. Do wynajmu każdej nieruchomości podchodzimy indywidualnie i wieloaspektowo. W pierwszej kolejności wykonujemy profesjonalną analizę rynku i dokonujemy rzetelnej, obiektywnej wyceny rynkowej.

Oferta dedykowana dla wynajmujących

Następnie przygotowujemy nieruchomość do wynajmu oraz opracowujemy indywidualny plan marketingowy, który konsultujemy bezpośrednio z klientem. W ten sposób dążymy do tego, aby każdą powierzoną nam nieruchomość wynająć w jak najlepszej cenie i w jak najkrótszym czasie. Przez cały okres wynajmu dbamy o to, aby przebiegał on sprawnie i bezkonfliktowo na uzgodnionych początkowo warunkach.

Korzystając z naszej pomocy, możesz liczyć na profesjonalne wsparcie od A do Z. Gwarantujemy, że przygotujemy nieruchomość do wynajmu najlepiej, jak to możliwe, aby jak najszybciej załatwić wszystkie formalności i spełnić Twoje oczekiwania. Współpracujemy ze specjalistami home staging, którzy zawodowo zajmują się profesjonalnym podkreślaniem atutów wnętrz przeznaczonych do wynajmu, w razie potrzeby jesteśmy w stanie doposażyć mieszkanie. Mamy doświadczenie w branży – warto nam zaufać. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub pod adresem e-mail.

Masz pytania? Napisz do nas!